Egy gondozási egységben, két csoportszoba található. Az egyik a pillangó és a másik a napocska csoport.
A két csoportszobában 10-14 gyermeket látunk el.
Gyermekek névsora
Pillangó csoport Napocska csoport
Bartus Loránd Bokor Gergő
Bíró Bálint Brád Emese
Bujdosó Bálint Fekete Ádám
Keskin Levente Gattyán Patrik
Kucsera Dóra Anita Gulyás Gergő
Rostás Nándor Héjjas Márton
Sikár Csaba Kabók Bence
Sípos Alina Kasnyik Csenge Lili
Steiner Simon Kígyósi Laura
Újvári Emma Kurenkov Levente
Szivák Máté
Tóth Zsófia
Veszelszki Sára
Vincze Anna
Minden csoportban két kisgyermeknevelő dolgozik, váltott műszakban fogadják a gyermekeket.
A bölcsődei gondozás bensőséges kapcsolat kisgyermeknevelő és a gyermekek között, melynek elsődleges célja a gyermekek testi szükségleteinek kielégítése.
A játszószobákban a játékok minősége és mennyisége megfelel a csoportok létszámának, és életkorának. Változatos mozgásfejlesztő eszközök is rendelkezésre állnak. A kisgyermeknevelők figyelmet fordítanak a kézügyesség fejlesztésre és a természetes alapanyagú játékok használatára.
A játék a gyermekkor legfontosabb tevékenysége, mely segít a világ megismerésében, elősegíti a testi, az érzelmi, az értelmi és a szociális fejlődést.
A bölcsődéhez tartozó udvaron együtt játszik a két csoport. Az udvar állandó használatát elengedhetetlennek tartjuk azért is, mert a gyermekek a friss levegőn más tárgyi feltételek között mozognak, (talaj, természet, játékok, homok, víz) így új tapasztalatokat szereznek.
A gyermekek korának megfelelő étkeztetést a Központi konyha biztosítja, mely az Attila utcában van, és a HACCP rendszer előírásainak szem előtt tartásával dolgozik. Az élelmezésvezető szaktudása garancia a korosztályuknak megfelelő tápértékű ételek, italok fogyasztására. A korszerű táplálkozási elvek, konyhatechnikai eljárások figyelembe vételével az étlapot a szakmai vezető, a bölcsőde orvosa és az élelmezésvezető közösen állítják össze.
A szülők bevonása a bölcsődei életbe a gyerekek beszoktatásától kezdve folyamatosan történik, hiszen a szülő kezdetektől fogva érdeklődik arról, hogy gyermeke számára a bölcsőde mit tud nyújtani. A beszoktatás hatékonyan alapozza meg a gyermekek bölcsődei életének minőségét.
A kisgyermeknevelők állandósága, az összehangolt csapatmunka biztosítja a folyamatos minőségi munka fenntartását. A szakmai színvonal alapvetően meghatározza a bölcsőde működését.
A szakmai fejlődés tudatos küldetésünk.
Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer